Informācija

Detaļas automobīļiem

 

Sadarbības partneri:

 

 

 

 

 

 

 

Saistību atruna / Atteikums

Saistību atruna

  Auto Rezerves Daļu Interneta veikalā Visstavamauto.lv apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs. Sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Tā kā preču ražotāji nemitīgi strādā pie preču uzlabošanas, mēs nevaram garantēt informācijas pilnīgu precizitāti. Papildus mājas lapā sniegtajai informācijai par preci, pircējam ir iespējams iegūt plašāku informāciju par konkrēto preci ,sazinoties ar Visstavamauto.lv pa tālruni + 371 26339535 vai rakstot e-pastā info@visstavamauto.lv
  Auto Rezerves Daļu Interneta veikala Visstavamauto.lv veikala īpašnieks SIA "BKB Grupa", kas ir  PVN maksātājs, cenas interneta veikalā  ir uzrādītas ar PVN 21%. Cenas un preču piedāvājums Auto Rezerves Daļu interneta veikalā Visstavamauto.lv , var tikt mainīti bez iepriekšēja brīdinājuma.
 
Auto Rezerves Daļu Interneta veikalā Visstavamauto.lv tirdzniecība norisinās atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai.

 

Atteikuma tiesības

Visām pasūtītajām precēm, firma SIA „BKB Grupa” saskaņā ar „Patērētāju tiesību aizsardzības likumu” dod patērētājam tiesības noteiktā termiņā vienpusēji atkāpties no līguma (atteikt pasūtījumu), nemaksājot līgumsodu, procentus vai zaudējuma atlīdzību. Patērētājam ir tiesības atdot preci atpakaļ 14 dienu laikā no saņemšanas dienas.
Atteikuma nosūtīšana noteiktā termiņā izbeidz līgumu un atbrīvo patērētāju no jebkurām līgumsaistībām, izņemot izmaksas, kas saistītas ar preču atdošanu atpakaļ ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam.
Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā.

Firma SIA „BKB Grupa” patur tiesības patērētājiem atteikt ,izmantot atteikuma tiesības, vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Lai atteiktos no pasūtījuma, patērētājam ir jāaizpilda atteikuma lapa, kura ir atrodama Interneta veikala mājas lapā Visstavamauto.lv. Saņemtā prece ir jāatgriež atpakaļ kopā ar atteikuma veidlapu. Atgriežamā prece ir jānosūta uz adresi:  Mālkalnes prospekts 8-55, Ogre, LV 5001, Firmai SIA „BKB Grupa”. Ja Jūs atkāpjaties no distances līguma, tad Jūsu pienākums ir 7 dienu laikā no rakstveida atteikuma nosūtīšanas dienas atdot preci pārdevējam un segt izmaksas, kas saistītas ar preces atdošanu pārdevējam.
Nauda par precēm tiek pārskaitīta uz patērētāja kontu 30 kalendāra dienu laikā no dienas, kad patērētājs nosūtījis rakstisku atteikumu, vai septiņu kalendāra dienu laikā pēc izmaksas apliecinošu dokumentu saņemšanas.

Ieteikums!
Nepazaudējiet dokumentus, kas apliecina preces saņemšanas datumu.

 

 

VISSTAVAMAUTO.lv ievietotās informācijas kopēšana, pārpublicēšana bez atsauces uz www.visstavamauto.lv stingri aizliegta.
Copyright © VISSTAVAMAUTO 2008
BKB Grupa SIA Mālkalnes prospekts 8-55, Ogre, LV-5001 t. +371 26339535, E-pasts: info@visstavamauto.lv

Developed: webmaster.lv

Meklētājs

Mans grozs

Grozs ir tukšs.

Kas jāzina pērkot

Klienta profils

Klientiem